Арестович про наступ росіян: даю два-три тижні на спроби

Арестович про наступ росіян: даю два-три тижні на спроби

20.03.2022 0 By nnu

Понад 90 батальйонів тактичних груп росіяни ввели на початку війни в Україну. З них майже 15 знищено повністю і ще понад 20 є небоєздатними.

Про це в ефірі українського телебачення заявив радник ОП Олексій Арестович.

“У них ще лишається трохи резервів. Вони зараз накопичують резерви, знімаючи миротворців з Абхазії, з Нагорного Карабаху, намагаючись під виглядом часткової мобілізації там набрати якихось військових і відновити там 20-30 батальйонів тактичної групи. Але ви можете здогадуватися про боєздатність таких людей”, – висловився Арестович.

Він додав, що у росіян буде ще одна спроба наступу на тих напрямках, де у них намітився успіх: зона ООС, Маріуполь, Харківщина і, можливо, Київська область.

“Але оскільки вони безтолкові – і все зроблять не як треба знову, то і ці резерви поляжуть. Але це може ще зайняти 10 днів, тиждень від початку, як їх введуть в бій. Тобто я даю ще два-три тижні на їхні спроби наступати. Після того вони стануть, як “зайчики”, тому що воювати не буде чим”, – вважає Арестович.

Наступна спроба росіян атакувати для відбиття ЗСУ “буде набагато легшою”, підсумував радник глави ОП.

Від початку бойових дій тридцять одна батальйонно-тактична група противника, що діяла на території України, втратила боєздатність, повідомляли у Генштабі.

За результатами бойових дій більшість підрозділів збройних сил російської федерації, що мали безпосередній вогневий контакт з підрозділами Збройних Сил України деморалізовано, морально-психологічний стан особового складу продовжує знижуватися, фіксуються випадки здачі в полон окремими групами.