Уряд розширив перелік товарів та послуг, які можна придбати на «тисячу від Зеленського»

Уряд розширив перелік товарів та послуг, які можна придбати на «тисячу від Зеленського»

03.12.2021 0 By nnu

Тисячу гривень, яку з 19 грудня почнуть виплачувати за вакцинацію від коронавірусу, можна буде витратити також і на придбання книжок.

Про це повідомила міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Урядова команда вирішила розширити перелік товарів та послуг, які можна буде оплатити цими грошима.

За підсумками перемовин ухвалили рішення додати книги до програми “єПідтримка”.

“Проаналізували втрати від карантину в книговиданні, за результатами вирішили, що витратити 1000 грн на придбання книг можна буде від початку програми”, — зазначила Свириденко.

Виплачувати кошти обіцяють усім вакцинованим, а не лише тим, хто щепився після 19 грудня. Тисяча приходитиме на картку: українці у додатку “Дія” пройдуть верифікацію та отримуватимуть спеціальну банківську картку. Ті, у кого “Дії” немає, отримають гроші іншим шляхом, але яким саме — поки не відомо.

Кошти можна буде витратити протягом 4 місяців.
Нагадаємо, Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт про виплату тисячі гривень за вакцинацію проти коронавірусу.
Раніше прессекретар президента України Володимира Зеленського Сергій Никифоров надав додаткові роз’яснення щодо оголошення глави держави про надання тисячі гривень щепленим українцям.
“ПриватБанк” сповістив користувачів про появу нової шахрайської схеми. Клієнтам банку пропонують певну “виплату COVID-19” в розмірі декількох тисяч.

https://bykvu.com/