На Львівщині викрили банду: Жорстокі розбійні напади, закатовані люди

На Львівщині викрили банду: Жорстокі розбійні напади, закатовані люди

25.11.2021 0 By nnu

У злочинне угрупування входили мешканці різних регіонів України, їх раніше судили за вчинення тяжких злочинів.

На Львівщині правоохоронці повідомили про підозри учасникам угруповання, які здійснювали озброєні розбійні напади, катування та вбивства людей.

Про це повідомляє портал МВС.

“Зловмисники з вогнепальною та холодною зброєю здійснювали жорстокі напади на будинки мешканців та офісні приміщення. Вимагаючи гроші та цінності, вони зв’язували та катували потерпілих, від отриманих травм двоє з них померли”, – йдеться у повідомленні.

Як встановили поліція, зловмисники – раніше судимі за тяжкі злочини мешканці Львівської та Рівненської областей і міста Києва. Вони ретельно готувалися до злочинів та скоювали їх за затвердженим сценарієм.

Автомобілі, які використовувалися під час скоєння цих злочинів, спалювали. Крім того, знищували всі речові докази, які могли вивести на це угруповання.

Під час слідства оперативники та слідчі слідчого управління поліції Львівщини отримали докази причетності зловмисників до шести фактів злочинної діяльності – крадіжок, розбійних нападів на території Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Харківської областей.

Фігуранти заволоділи коштами на загальну суму понад 12 млн грн. Під час озброєних нападів потерпілі піддавалися катуванню, внаслідок чого двоє громадян померли.

Наразі усі підозрювані знаходяться у СІЗО. Зловмисникам може загрожувати до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна або довічне ув’язнення.

https://www.unian.ua/