Спецназівці ВМСУ, ССО та прикордонників провели морські маневри в екстремальних умовах: Підтвердили високий клас бойової підготовки

Спецназівці ВМСУ, ССО та прикордонників провели морські маневри в екстремальних умовах: Підтвердили високий клас бойової підготовки

03.08.2021 0 By nnu

Правоохоронці різних підрозділів два тижні проводили навчання в Чорному морі з водолазної та спецпідготовки. Про це повідомляє Держприкордонслужба у вівторок, 3 серпня, зазначають Патріоти України.

На островах Первомайський, Березань і на Тендрівській косі тренувалися представники спецпідрозділів морської охорони Держприкордонслужби, Військово-морських сил, Сил спецоперацій ЗСУ, Нацгвардії, поліцейського Корд, ДБР і Управління держохорони.
Спецназівці відпрацьовували дії у нестандартній ситуації поблизу місця дислокації; плавали на 500 і 1000 метрів; надавали першу допомогу аварійному водолазу; проводили водолазні спуски і роботи на малих і середніх глибинах; тренувалися на підводне орієнтування і зв’язок; обстежили підводну частину корпусу затонулого судна вночі.

Вперше збори проводилися відразу в трьох різних локаціях, також вперше відпрацьовувався і такий широкий спектр різновидів штурмових і водолазних спусків.

“Занурення біля Первомайського відбувалися в умовах обмеженої, а іноді фактично нульової видимості… А підводна частина навколо острова Березань, переважно, скеляста, з величезними валунами – в таких умовах ми тренувалися вперше”, – розповів командир відділу спеціальних дій Одеського загону морської охорони.

Під час тренувальних спусків із вертольота бійці відточували навички безпарашутного десантування у воду штурмовим способом і на суші – за допомогою системи “адаптер” і з використанням спеціальних спускових пристроїв.
Під час стрілянини з борта малого катера Бриг моряки-прикордонники відточували вогонь по морській цілі, переслідування і вогонь по судну-порушникові, висадку групи на необладнане узбережжя.

Патріоти України