Мережу вразило фото радянських випускниць: “Виходили зі школи готовими сорокалітніми продавчинями”

Мережу вразило фото радянських випускниць: “Виходили зі школи готовими сорокалітніми продавчинями”

25.07.2021 0 By nnu

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало учениць старших класів. Користувачі звернули увагу на те, що дівчата виглядають набагато старшими за свій вік. Архівний знімок з’явився в Twitter, повідомляють Патріоти України.

“Завжди було цікаво, чому в СРСР 17-18-річні дівчата виглядали років на 40”, – підписала фото авторка публікації Віра Ізмайлова. У коментарях багато користувачів написали, що причина такої зовнішності юних дівчат – у тодішньому способі життя, моді та манері вдягатися.
“У всіх на головах хімія. Так чудово!”, “Вищий пілотаж 70-х”, “Таке життя було. Виходили зі школи готовими сорокалітніми продавчинями”, “Всі гроші витратили на дешеву” хімію”, а на макіяж не залишилося”, “У такій формі що колір, що тканина… Прощавай молодість… І з зачісками тіток із гастронома”, – пишуть, зокрема, вони.
Зазначимо, що, попри досить убогий та одноманітний образ радянських випускниць, білий фартух на темно-синій сукні не просто зберігся в пошані у сучасних школярок, але і продовжує набирати обертів. Наперекір політиці декомунізації та викриттю “совкової” культури, випускні в Україні дедалі частіше проводять саме в цьому стилі.

Патріоти України