Командувач ВПС розповів ЗСУ, чи може Росія піти в наступ і напрямки імовірних ударів ворога: “Армія не дасть поставити нас на коліна”

Командувач ВПС розповів ЗСУ, чи може Росія піти в наступ і напрямки імовірних ударів ворога: “Армія не дасть поставити нас на коліна”

18.07.2021 0 By nnu

Росія не піде на широкомасштабний наступ проти України. Збройні сили разом з міжнародними партнерами не дадуть Кремлю проявити свої амбітні претензії.

Про це заявив командувач Повітряних сил ЗСУ Сергій Дроздов, передає “НВ”. За його словами, українська армія готується до всіх можливих дій агресора на сході країни.

“У нас є не тільки авіація, а й потужні ракетні війська, які також стоять на сторожі повітряного простору. Є радіолокаційна техніка, яка завчасно виявляє і дає спостереження”, – зазначив військовий.

Командувач ВПС вважає, що захоплення України з боку РФ неможливе, поки наша країна співпрацює з міжнародними партнерами. “Всі ті наміри путінської держави захопити Україну і поставити нас на коліна – це все поки наміри”, – додав генерал.

“Беззаперечно, якщо локальний конфлікт – то розглядаємо суто Донецький регіон, можливо, підключення Кримського регіону. А якщо широкомасштабно, я думаю, що на це зараз розраховувати неможливо, тому що наші партнери разом із нами не дадуть агресору проявити свої амбітні претензії до України й розпочати широкомасштабну агресію”, – підкреслив військовий.

Патріоти України