Петро Порошенко дав пораду “95-му кварталу”: “Краще жартувати українською. І буде вам щастя”

Петро Порошенко дав пораду “95-му кварталу”: “Краще жартувати українською. І буде вам щастя”

15.07.2021 0 By nnu

П’ятий президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко у відеозверненні привітав рішення Конституційного суду, який визнав конституційним мовний закон, повідомляють Патріоти України.
«Маю для вас дві новини, і обидві хороші, і обидві – про мову. Конституційний Суд України нарешті визнав конституційним закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». І я вас з цим вітаю», – заявив Петро Порошенко.

Він нагадав, що закон про мову атакували два роки. «Закон, який був прийнятий нашою командою, де доповідачем був Микола Княжицький, Головою парламенту був Андрій Парубій, і я пишаюся і маю високу честь, бо під цим законом стоїть мій підпис як президента України, – конституційний», – наголошує Порошенко.

«І друге – на Бюджетному комітеті під вашим і нашим тиском ми врятували цей закон. Бо всі русофільські поправки були відкликані», – повідомив лідер «Європейської солідарності».

«Залишилось 24 години, один день до 16 липня, коли цей закон буде функціонувати у повному обсязі. В тому числі для російських і проросійських серіалів, де, намагаючись вислужитися перед агресором, русифікували Україну», – зауважує Порошенко.

«Закон треба виконувати, в тому числі і «95-му кварталу», який має від мене велику пораду. Краще, ніж жартувати над українською – жартувати українською. І буде вам щастя», – говорить Порошенко.

Патріоти України