У своєму оці колоди не бачать. У Росії зганьбилися з гаслом “Героям слава”: “якщо це фашизм, то тоді як пояснити все це?”

У своєму оці колоди не бачать. У Росії зганьбилися з гаслом “Героям слава”: “якщо це фашизм, то тоді як пояснити все це?”

11.06.2021 0 By nnu

УЄФА заборонило форму збірної України з футболу зі слоганом” Героям слава ” після вимог Росії. Іншу символіку на формі залишили, але ось гасло порахували занадто політичним. Росіяни з цього приводу не можуть заспокоїтися, вони вважають вислів “Героям слава” фашистським.
На це звернув увагу відомий блогер Денис Казанський на своїй Facebook-сторінці.

Він опублікував в соцмережі пост з фотографіями, на яких показано використання подібного гасла в Росії. Блогер звертає увагу на те, як шанувалися солдати на пам’ятниках. На них написано гасло: “Слава героям”. Таким чином росіяни ганьбляться своєю істерикою з приводу України.
У коментарях блогеру вказали, що все-таки гасла розрізняються. В Україні це “Героям слава”, а в Росії”Слава героям”.

Слава героям це неправильно. Треба писати – Героям слава!
Від прям чую як фашисти замість “хай Гітлер” скандували слава Україні – героям слава.
Тому що російський фашизм багатший за український))
Рекомендую попередній слоган замінити на”Смерть ворогам” – він дуже ніжний та поетичний для ворогів України!
УЄФА, як і будь-яка контора, неймовірно радіє подачкам з клептоманських рученят. Назвати чорне білим? Легко! Лями в кишені.
З чого все почалося
Слоган “Героям слава” на футболках збірної України з футболу заборонило УЄФА після вимог Росії. В організації визнали ці слова політичними, але всю іншу символіку залишити дозволили.

В УЄФА проаналізували “більш глибоко” форму збірної України на майбутній Чемпіонат Європи-2020 після запиту з боку російського футбольного союзу.

“Після більш глибокого аналізу, це гасло, скандоване під час подій на Майдані у 2014 році, явно носить політичний характер і тому має бути знято через конкуренцію з боку УЄФА”, – йдеться в повідомленні.

Але це ще не все
Журналіст Геннадій Курочка запропонував свою ідею, як повинна виглядати форма російської збірної. Фотографії він опублікував на своїй сторінці в Facebook. На формі вказані всі так звані “заслуги” Росії. Це і війна з Грузією, війна проти України на Донбасі, збитий Боїнг MH17, війна в Сирії, отруєння Навального та інше.
Як ми писали раніше, світом шириться флешмоб на підтримку збірної України.

https://www.rbc.ua/