Не зміг перенести втрату батьків: У Києві помер підліток, який стрибнув з моста

Не зміг перенести втрату батьків: У Києві помер підліток, який стрибнув з моста

18.05.2021 0 By nnu

Вчора, 17 травня, в Києві 15-річний підліток Денис Родіков хотів покінчити життя самогубством і стрибнув з мосту на бетонний тротуар. Він вижив і його доставили в лікарню. Сьогодні стало відомо, що хлопець не зміг відійти від важких травм. Денис помер о 6 годині ранку.

Про це повідомляє поліція Київської області на своїй сторінці в Facebook.

Неповнолітній проживав у селі Липовий Скиток Київської області. Перед тим як покинути будинок він залишив відео повідомлення в соцмережах про те, що збирається покінчити життя самогубством.

У поліції відразу почали його пошуки. При цьому хлопця шукали оперативники, спецназівці, ювенальні поліцейські, і навіть підключили аеророзвідку і кіберполіцію.

Правоохоронці встановили, що хлопець, щоб його не знайшли в селищі Калинівка викинув верхній одяг.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 120 (доведення до самогубства) Кримінального кодексу України.

Поліцейські закликали батьків та родичів не бути байдужими до проблем дітей. Цікавитися їх дозвіллям і підтримувати в скрутну хвилину.

Нагадаємо, що Денис Родіков був одним з 13 дітей багатодітних батьків Володимира і Діани Родікових, які померли в березні цього року від коронавірусу.

Після смерті батьків старша дочка Олександра, якій 21 рік, заявила, що візьме опіку над дітьми.

https://www.rbc.ua/