Батьківська наука: Чоловік щороку дарував синові віскі, але забороняв його відкривати. Через 28 років той зрозумів чому

Батьківська наука: Чоловік щороку дарував синові віскі, але забороняв його відкривати. Через 28 років той зрозумів чому

11.05.2021 0 By nnu

Меттью Робсон – 28-річний житель англійського міста Тонтон – народився в 1992 році і на свій перший день народження отримав від батька Піта Робсона (родом з Шотландії) досить незвичайний подарунок – пляшку віскі 18-річної витримки Macallan. На щастя, батько не плутав назви пляшок і дарував те, що треба. З тих пір щороку тато Меттью презентував чоловікові по одній пляшці тієї ж витримки, передають Патріоти України з посиланням на BBC.

Будучи дитиною, британець не міг вживати подарунок батька, але від нього цього і не вимагали. Навпаки – Піт і казав синові, щоб той ні в якому разі не відкривав віскі, поки йому не виповниться 18 років.

“Я думав, що це був досить незвичайний подарунок, тому що я був занадто молодий, щоб почати пити. Але у мене були суворі інструкції: ніколи не відкривати їх [пляшки], я щосили намагався і досяг успіху, і всі вони цілі”, – розповів Метью.
Планом батька було зібрати колекцію з 18 пляшок 18-річних віскі на 18-річчя Меттью. Однак, коли чоловік став повнолітнім, він вирішив продовжити традицію, а не використовувати напій замість незамерзайки. Він став і далі поповнювати свою колекцію за допомогою батька і не прогадав.

З роками бренд Macallan почав набувати все більшу цінність, і до 2020 року колекція з 28 пляшок Меттью, яка обійшлася його батькові в п’ять тисяч фунтів, стала коштувати 40 тисяч фунтів. А це цілком тягне на непогані статки.

Та ж думка відвідала і сім’ю Робсон, тому Меттью вирішив розлучитися з цією колекцією, так її і не спробувавши, щоб купити собі свій перший будинок. Зараз чоловік займається пошуком покупців його віскі, але, як обіцяє його брокер Марк Літтлер, такі вже з’явилися в Нью-Йорку і Азії. Так що чекати, схоже, йому залишилося недовго.