Портников: Якщо Москва намагалася зрозуміти, як будуть поводитися США в разі провокацій, то отримала гідну відповідь

Портников: Якщо Москва намагалася зрозуміти, як будуть поводитися США в разі провокацій, то отримала гідну відповідь

13.04.2021 0 By nnu

США послали кілька сигналів Кремлю, що не дозволять “маленької переможної війни” проти України. Про це у своєму відеоблозі на YouTube заявив відомий український журналіст і телеведучий Віталій Портников, передають Патріоти України.
“Коли рейтинг російського правителя починає падати, коли громадяни вже не сприймають його як свого вічного керівника, він затіває “маленьку звитяжну війну”. Донбас може стати ареною”, – заявив журналіст. Він уточнив, що концентрація російських військ на українському кордоні говорить про плани Москви влаштувати провокацію проти України.
США різко відреагували на активність російської армії. Почалися активні консультації Вашингтона і Москви на рівні Генштабів і МЗС. “Сполучені Штати не збираються мовчати, коли мова йде про спробу російської агресії. Якщо Москва намагалася зрозуміти, як будуть поводитися США в разі, якщо РФ вдасться до нових провокацій, вона отримала належну відповідь… Якщо будете бешкетувати, це не залишиться без наслідків” , – підкреслив Портников.

Він уточнив, що у Заходу є серйозні важелі для стримування Росії. Це, перш за все, економічні санкції, а також військова допомога Україні. Журналіст зазначив, що поява у ЗСУ сучасного озброєння здатна змінити результат війни. Як мінімум РФ отримає величезні втрати, які дуже не сподобаються російській громадськості. “Якщо Путіну потрібно було побачити реакцію США, то він цього досяг. Йому сказали: доведеться заплатити свою ціну за “маленьку переможну війну”. Путіну тепер доведеться тричі подумати”, – констатував Портников.

Патріоти України